• טרי
XRXY נירוסטה צהריים תיבת, בנטו בוקס, הזרקת מים מחוממים בשכבות צהריים תיבת, נייד מזון מהיר תיבת

XRXY נירוסטה צהריים תיבת, בנטו בוקס, הזרקת מים מחוממים בשכבות צהריים תיבת, נייד מזון מהיר תיבת

ILS 23.55
של הסחורה
במלאי

בנטו יש תיבת משודרג מעשי תאים, אשר מתאים מאוד את התיאבון של ילדים ואף מבוגרים, ומקדם דיאטה מאוזנת ובריאה.זה גם קופסת בנטו בוגר קופסת ארוחת הצהריים. בנטו יש תיבת משודרג מעשי תאים, אשר מתאים מאוד את התיאבון של ילדים ואף מבוגרים, ומקדם דיאטה מאוזנת ובריאה.אינו מכיל ביספנול A ו צבעים כימיים.זה תיבת צהריים, ארוחת צהריים זה רק בשביל הבריאות שלך.חבילת Includingpacking הרשימה : 1 * קופסת ארוחת הצהריים.תיבת צהריים מושלמת הופך את ארוחת צהריים טעימות.אם אתה מחפש חמוד בנטו בוקס, זו תהיה הבחירה שלך.זה בנטו בוקס הוא גם חמוד מאוד, מתאים לילדים.השירות שלנו צוות בחוזקה תומך המוצרים שלנו 24 שעות ביממה, והוא יהיה אחראי על כל בעיות איכות.הסר את המכסה בעת חימום מזון במיקרוגל, ואז בקלות ניתן לשטוף אותו במדיח כלים.נפרדים ומעשי התאים יכולים לאחסן יותר טעים ומזין אוכל, כבר לא צריך לדאוג לגבי ילדים לא אוכלים מספיק אוכל בבית הספר או בחוץ.דרך חלוקת מזון, החלק שליטה של הילדים ארוחת צהריים תיבות השדרוג של דיאטות מיוחדות.אינו מכיל ביספנול A ו צבעים כימיים.דרך חלוקת מזון, החלק את השליטה של הילדים ארוחת צהריים תיבות השדרוג של דיאטות מיוחדות.חומר זה ילדים קופסת ארוחת הצהריים הוא גם אנטי-זיהום, ביצוע ניקוי רוח!זה אידיאלי יומי בנטו קופסת ארוחת הצהריים!זה גם לשימוש חוזר בנטו בוקס. בנטו בוקס שומר על מזון וחטיפים טרי ומסודר במהלך נושאת את התהליך.5-1cm error Due את ההבדלים בין צגים שונים, התמונה עשויה שלא לשקף את הצבע המקורי של הפריט.עיקר חומר גלם טבעי חיטה, סיבים תזונתיים, מה שהופך את זה בריא עבור כוכב הלכת שלנו ואת הילדים שלנו.בנטו בוקס שומר על מזון וחטיפים טרי ומסודר במהלך נושאת את התהליך.נפרדים ומעשי התאים יכולים לאחסן יותר טעים ומזין אוכל, כבר לא צריך לדאוג לגבי ילדים לא אוכלים מספיק אוכל בבית הספר או בחוץ.מפרט : שם : בנטו Box Material : עמ', פלדת אל-steel Color : ורוד, שחור, כחול, green Notes : עקב מדידה ידנית, בבקשה לאפשר 0.אם יש לך שאלות, אנא צור איתנו קשר.זה בנטו בוקס הוא גם חמוד מאוד, מתאים לילדים. להגנת הסביבה.

הוא גדול מהמידע

Name:
Bento Box
Material:
PP, stainless steel
Color:
pink, black, blue, green
Notes:
Due to manual measurement, please allow 0.5-1cm error :
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
1. Environmental protection. Child safety lunch boxes are very concerned about the use of children's health products. The main raw material is natural wheat fiber, which makes it healthy for our planet and our children. Does not contain bisphenol A and chemical dyes. The material of this children's lunch box is also anti-pollution, making cleaning a breeze! This is your ideal daily bento lunch box! It is also a reusable bento box. :
2. The bento box keeps food and snacks fresh and tidy during the carrying process. Through the division of food, the portion control of children's lunch boxes and the upgrade of special diets. It is also a bento box adult lunch box. The bento box perfectly makes your lunch delicious. This bento box is also very cute and suitable for children. :
3. The bento box has upgraded practical compartments, which is very suitable for the appetite of children and even adults, and promotes a healthy and balanced diet. Separate and practical compartments can store more delicious and nutritious food, no longer have to worry about children not having enough to eat at school or outside. This bento box lunch is only for your health. If you are looking for a cute bento box, this will be your choice. :

מוצרים בקטגוריה